Latvijas izlase Eiropas čempionātā Polijā izcīna kvotu uz Eiropas spēlēm 2019.gadā Minskā!

No 27.augusta līdz 1.septembrim Legnicā, Polijā notika Eiropas čempionāts loka šaušanā un kvotu izcīņas turnīrs Eiropas spēlēm Minskā 2019.gada jūnijā. Pavisam sacensībās piedalījās 331 sportists no 43 valstīm, kopā izcīnot 10 medaļu komplektus individuāli, komandās un jaukto pāru (mix) komandās.

Legnicā tika izcīnītas arī kvotas uz Eiropas spēlēm Minskā – 5 rekursīvo loku komandu kvotas (15 sportisti) un papildus 16 labākie sportisti individuāli, kompaktloku grupā 8 labākie individuāli. Atlikušās kvotas varēs izcīnīt 2019.gada aprīlī Eiropas lielās balvas izcīņas sacensībās.

No Latvijas Legnicā startēja 8 sportisti individuālā konkurencē un komandās:

  • Jānis Apsītis RM – kvalifikācijā 582 punkti – 100.vieta, 1/48 uzvara ar 6:2, 1/24 zaudējums 0:6 un iegūta dalīta 33.vieta
  • Inārs Dubkevičs RM – 615p – 82.vieta, 1/48 uzvara ar 6:2, 1/24 uzvara ar 6:5 (shoot-off 8:6), 1/16 cīņa pret otro vietu kvalifikācijā un zaudējums ar 0:6, iegūta dalīta 17.vieta un izcīnīta kvota uz Eiropas spēlēm Minskā!
  • Dāvis Blāze RM – 581p – 101.vieta, 1/48 zaudējums ar 2:6, iegūta dalīta 57.vieta
  • Jeļena Kononova RW – 580p – 69.vieta, 1/48 uzvara 6:5 (shoot-off 10:9), 1/24 zaudējums ar 0:6, iegūta dalīta 33.vieta,cīņā par kvotu 1/8 zaudējums 0:6
  • Marina Rjabkova RW – 592p – 60.vieta, 1/48 zaudējums ar 0:6, iegūta dalīta 57.vieta
  • Rimma Matvejeva RW – 590p – 63.vieta, 1/48 zaudējums ar 2:6, iegūta dalīta 57.vieta
  • Jūlija Oļeksejenko CW – 661p – 38.vieta, 1/24 uzvara ar 139:132, 1/16 uzvara ar 143:141, 1/8 zaudējums ar 142:148 un izcīnīta dalīta 9.vieta
  • Sergejs Meļeškevičs CM – 639p – 88.vieta, 1/48 zaudējums ar 137:147, iegūta dalīta 57.vieta
  • Vīriešu komanda, rekursīvais loks, RM – Apsītis/Dubkevičs/Blāze – 1778p, iegūta 28.vieta
  • Sieviešu komanda, rekursīvais loks, RW – Kononova/Rjabkova/Matvejeva – 1762p – 20.vieta, 1/12 zaudējums 5:4 (shoot-off 24:29) un iegūta dalīta 17.vieta
  • Mix komanda, rekursīvais loks, RX – Rjabkova/Dubkevičs – 1207p, iegūta 29.vieta
  • Mix komanda, kompaktloks, CX – Oļeksejenko/Meļeškevičs – 1300p – 24.vieta, 1/12 zaudējums ar 135:154 un iegūta dalīta 17.vieta

Programma

  • 27. augusts – Piešaude, sacensību atklāšana
  • 28.augusts – Kvalifikācija (no rīta RW un CM, pēcpusdienā RM un CW)
  • 29.augusts – Individuālās turnīrcīņas (1/48, 1/24), komandu turnīrcīņas (līdz 1/2)
  • 30.augusts – individuālās turnīrcīņas (līdz 1/2), mix komandu turnīrcīņas (līdz 1/2), Eiropas spēļu kvalifikācijas turnīrs (1/48)
  • 31.augusts – Eiropas spēļu kvalifikācijas turnīrs (ieskaitot finālcīņas)
  • 1.septembris – Finālcīņas individuāli, komandām un mix komandām, apbalvošana

Oficiālā mājas lapa: www.archery-legnica.pl

Rezultāti: ianseo.net un InfoSystem

Tiešraide WAE YouTube kanālā

 

Eiropas čempionāts 2018

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank