2018

WA Mani pirmie starti 6 (16.06.2018., Salas pagasts)

IFAA Field Livonijas kausa II posms (16.06.2018., Sigulda)

WA Evas Suits piemiņas sacensības (09.06.2018., Pērnava, Igaunija)

WA 3D WA 3D Dobele (8.-10.06.2018. Dobele, Ceļa ēzeļi)

WA V.Juozopaiša piemiņas sacensības (2.-3.06.20108., Šauļi, Lietuva)

  • Rezultāti

IFAA 3D Kurši (02.06.2018., Novadnieku pagasts)

WA 3D WA 3D treniņsacensības (27.05.2018, Straupes pagasts)

WA Grobiņa open 2018 (26.05.2018. Grobiņa)

WA Järvakandi Känd (26.05.2018., Järvakandi, Igaunija)

IFAA Field Klubu kauss V (26.05.2018., Kajamaa, Igaunija)

WA Eiropas jauniešu kausa 1.posms (15.-19.05.2018., Rovereto, Itālija)

  • Mix komanda Kononovs/Skeltona (Recurve Cadet) – Kvalifikācijā 15.vieta (1174 punkti), 1/8 (0:6) un izcīnīta 9.vieta
  • Dāvis Blāze (Recurve Junior Men) – Kvalifikācijā 14.vieta (631 punkts), 1/24 (7:1) , 1/16 (6:0) , 1/8 (5:6, SO – 9:8) un izcīnīta 9.vieta
  • Gļebs Kononovs (Recurve Cadet Men)  – Kvalifikācijā 55.vieta (575 punkti), 1/48 (7:3) , 1/24 (0:6)  un izcīnīta 33.vieta
  • Vendija Skeltona (Recurve Cadet Women) – Kvalifikācijā 35.vieta (599 punkti), 1/24 (5:6, SO – 8:7) un izcīnīta 33.vieta
  • Janeta Grīnvalde (Compound Junior Women) – Kvalifikācijā 13.vieta (651 punkts), 1/8 (139:141) un izcīnīta 9.vieta
  • Ianseo rezultāti: http://www.ianseo.net

WA Baltijas čempionāts individuāli un komandās (12. un 13. maijs 2018, Salas pagasts)

IFAA 3D Braslas kauss (11.-13.05.2018., Straupes pagasts)

WA Tradicionālās maija sacensības Pērnavā (05.05.2018., Pērnava, Igaunija)

WA Mani pirmie starti 5 (1.05.2018., Salas pagasts)

WA Field WA Field treniņsacensības (29.04.2018, Straupes pag.)

WA Latvijas jauniešu čempionāts brīvdabā (WA, 28.04.2018., Salas pagasts)

IFAA 3D Olu pavēlnieks (21.04.2018., Nītaure)

WA Sezonas atklāšana komandām (15.04.2018., Salas pagasts)

WA Sezonas atklāšana individuāli (14.04.2018., Salas pagasts)

WA 3D WA 3D treniņsacensības (8.04.2018, Straupes pagasts)

WA Karolīnes Kauss (07.04.2018., Jarvakandi, Igaunija)

WA Mani pirmie starti 4 (2.04.2018., Rīga un Dunalka)

WA Diennakts loka šaušanas sacensības (24.-25. 03.2018., Priekule)

IFAA Siguldas spieķis IV (17.03.2018, Sigulda)

WA Lietuvas atklātais čempionāts telpās (17.-18.03.2018., Utena, Lietuva)

WA Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās (4.03.2018., Grobiņa)

WA Mani pirmie starti 3 (3.03.2018., Grobiņa)

WA Baltijas Atklātais čempionāts telpās (16.-18.02.2018., Ventspils)

IFAA EIAC 2018 – Eiropas Apvidus loka šāvēju čempionāts telpās (15.-18.02.2018., Budapešta, Ungārija)

  • Rezultāti
  • 1.vieta – Dace Lēvalde (AFBL)
  • 1.vieta – Jānis Valdmanis (JMLB)
  • 1.vieta – Emīlija Gārde (CFFS-R)
  • 2.vieta – Nora Rone (CFBB-R)
  • 2.vieta – Aleksis Burkevics (CMBB-R)
  • 2.vieta – Rainers Vitkus (CMFS-R)
  • 3.vieta – Artis Salna (CMBB-R)
  • 5.vieta – Tālvaldis Sveile (VMBH-R)
  • 9.vieta – Kaspars Luters (AMFS-R)
  • 10.vieta – Kārlis Ernests Klestrovs (JMFS-R)
  • 14.vieta – Kaspars Borgs (AMFS-R)
  • 17.vieta – Modris Burkevics (AMBH-R)

WA Mani pirmie starti 2 (10.02.2018., Rīga un Liepāja)

IFAA BIAC 2018 – Baltijas Apvidus loka šāvēju čempionāts telpās 2018 (03.-04.02.2018, Sigulda)

WA Viļņas čempionāta 2.posms (27.01.2018., Viļņa, Lietuva)

WA Latvijas Atklātais čempionāts loka šaušanā telpās (19.-21.01.2018. Ventspils)

WA International Indoor Archery Cup Orel-2018 (13.-16.01.2018., Orla, Krievija)

IFAA LIAC 2018 – Latvijas Apvidus loka šāvēju čempionāts telpās (14.01.2018, Grobiņa)

WA Seeburgas stops 2018 (13.01.18., Grobiņa, Latvija)

IFAA Siguldas spieķis III (13.01.2018., Sigulda)

WA Mani pirmie starti 1 (6.01.2018., Rīga un Liepāja)