2018

WA Indoor Mani pirmie starti 10 (20.10.2018., Rīga)

IFAA Field Latvijas Apvidus loka šāvēju čempionāts – LFAC 2018 (6.10.2018., Novadnieku pagasts)

WA Sezonas slēgšana (29.-30.09.2018., Salas pagasts)

WA Ventspils rudens bultas (23.09.2018.,Ventspils)

WA Curland sezonas noslēgums “Zem liepas” (WA, 22.09.2018., Grobiņa)

WA 3D Eiropas 3D čempionāts (17.-22.09.2018, Gothenburg, Zviedrija)

  • Ketija Nēringa-Martinsone LW – 1.vieta un Eiropas čempiones tituls!
  • Marina Rjabkova BW – 15.vieta
  • Kristaps Novads LM – 21.vieta
  • Viva Medne CW – 34.vieta
  • Agate Zālīte CW – 32.vieta
  • Sieviešu komanda (Nēringa-Martinsone/Rjabkova/Zālīte) – 8.vieta
  • Rezultāti (Ianseo)

WA Ilves ABC (22.09.2018., Järvakandi, Igaunija)

WA Indoor Mani pirmie starti 9 (16.09.2018., Rīga un Durbe)

WA V. Černiauskas cup in memoriam (15.09.2018. Utena, Lietuva)

WA Latvijas Atklātais čempionāts (7.-9.09.2018., Salas pagasts)

IFAA 3D Purva bebra medības (8.09.2018., Nītaure)

WA Eiropas čempionāts (WA, 27.08.-01.09.2018., Legnica, Polija)

  • Jānis Apsītis RM – dalīta 33.vieta
  • Inārs Dubkevičs RM – dalīta 17.vieta un izcīnīta kvota uz Eiropas spēlēm Minskā!
  • Dāvis Blāze RM – dalīta 57.vieta
  • Jeļena Kononova RW – dalīta 33.vieta,cīņā par kvotu dalīta 9.vieta
  • Marina Rjabkova RW – 592p – dalīta 57.vieta
  • Rimma Matvejeva RW – 590p – dalīta 57.vieta
  • Jūlija Oļeksejenko CW – 661p – dalīta 9.vieta
  • Sergejs Meļeškevičs CM – 639p – dalīta 57.vieta
  • Vīriešu komanda, rekursīvais loks, RM – Apsītis/Dubkevičs/Blāze – 28.vieta
  • Sieviešu komanda, rekursīvais loks, RW – Kononova/Rjabkova/Matvejeva – dalīta 17.vieta
  • Mix komanda, rekursīvais loks, RX – Rjabkova/Dubkevičs – 29.vieta
  • Mix komanda, kompaktloks, CX – Oļeksejenko/Meļeškevičs – dalīta 17.vieta
  • Rezultāti: ianseo.net un InfoSystem

WA Mani pirmie starti 8 (26.08.2018., Salas pagasts)

WA VIII Aksel Randmeri memoriaal (25.08.2018., Pērnava, Igaunija)

IFAA 3D Pukstu aplis 15 (25.08.2018., Lejasciems, Gulbenes novads)

IFAA Field Klubu kauss VII (18.08.2018., Puiatu, Igaunija)

WA Jarvakandi Open (WA, 17.-19.08.2018., Jarvakandi EST)

WA Klaipėda Cup 2018. (17.-19.08. 2018., Klaipēda, Lietuva)

WA I Pasaules vecmeistaru čempionāts (14.-18.08.2018., Luzanna, Šveice)

WA Para Eiropas para-čempionāts (11.-19.augusts 2018, Pilsene, Čehija)

  • Ieva Melle (RWO) – 9.vieta sacensībās
  • Gints Jonasts (RMO) – 17.vieta sacensībās
  • Mix komanda (Melle/Jonasts) – 8.vieta sacensībās
  • Oficiālā mājas lapa www.pararchery-euro2018.eu 
  • Rezultāti: http://ianseo.net

IFAA 3D 8 Kullamaa Vibufestival (3.-5.08.2018., Kullamaa, Igaunija)

WA Eiropas Grand Prix (31.07.-04.08.2018., Sofija, Bulgārija)

  • Jānis Apsītis – RM – 57.vieta
  • Dāvis Blāze – RM – 57.vieta
  • Eduards Lapsiņš – RM – 57.vieta
  • Anete Kreicberga – RW –  57.vieta
  • Rimma Matvejeva – RW –  57.vieta
  • Sergejs Meļeškevičs – CM – 33.vieta
  • Jūlija Oļeksejenko – CW – 9.vieta
  • Komanda Apsītis/Blāze/Lapsiņš – 9.vieta
  • Mix komanda Blāze/Matvejeva – 17.vieta
  • Mix komanda Meļeškevičs/Oļeksejenko – 7.vieta

Rezultāti ianseo.net un Live InfoSystem, Foto – Flickr

WA Field Embūtes fieldi 2018 (WA, 27-29.07.2018, Embūte, Latvija)

WA Mani pirmie starti 7 (28.07.2018., Salas pagasts)

WA Lietuvas atklātais čempionāts (21.-22.07.2018., Utena, Lietuva)

WA Pērnavas meistarsacīkstes (21.07.2018., Pērnava, Igaunija)

IFAA Field Estonia Open (20.-22.07.2018., Kajamaa, Igaunija)

WA 24h 70m (14.-15.07.2018, Salas pagasts)

WA Compound Cup (14.07.2018., Utena, Lietuva)

WA Ventspils bultas (08.07.2018, Ventspils)

WA Ventspils Open (06.-08.07.2018., Ventspils)

IFAA Field IFAA Field Extreme 2018 (6-8.07.2018 Kazlų Rūda, Lietuva)

IFAA 3D Livonijas kauss, III posms (07.07.2018., Alūksne)

WA Para Eiropas parakausa 2.posms (1.-8.07.2018., Nove Mesto Nad Metuji, Čehija)

  • Ieva Melle (RWO) – 9.vieta
  • Gints Jonasts (RMO) – 33.vieta
  • Mix komanda (Melle/Jonasts) – 9.vieta

Visi rezultāti: ianseo.net

IFAA Field Klubu kauss VI (30.06.2018., Lootvina, Igaunija)

WA Eiropas Jauniešu čempionāts (26.06-1.07.2018, Petras, Grieķija)

Individuālais starts

  • Dāvis BLĀZE – RJM – 6.vieta!
  • Nikolajs SIŅŅIKOVS – RJM – 57.vieta
  • Gļebs KONONOVS – RCM – 57.vieta
  • Ņikita VOROBJOVS – RCM – 57.vieta
  • Kintija Laima TRINKŪNA – RCW – 17.vieta
  • Vendija SKELTONA – RCM – 33.vieta
  • Madara SPĀĢE – RCW – 33.vieta
  • Haralds BENSONS – CJM – 17.vieta
  • Janeta GRĪNVALDE – CJW – 17.vieta

Turnīrs par Eiropas kvotām Jaunatnes olimpiskajām spēlēm 2018 Buenosairesā, Argentīnā

  • Kintija Laima TRINKŪNA – RCW – 9.vieta
  • Vendija SKELTONA – RCM – 17.vieta
  • Gļebs KONONOVS – RCM – 33.vieta

Komandu starts

  • RCW komanda (Skeltona/Spāģe/Trinkūna) – 9.vieta
  • RCX komanda (Kononovs/Skeltona) – 17.vieta
  • CJX komanda (Bensons/Grīnvalde) – 9.vieta

Visi rezultāti ianseo.net

WA + IFAA Ķekavas novada atklātais čempionāts loka šaušanā veterāniem (22.06.2018., Ķekava)

IFAA 3D EBHC 2018 – Eiropas Loka mednieku čempionāts (18.-22.06.2018., Oberwiesenthal, Vācija)

  • Emīlija Gārde CFFS-R – Zelts
  • Viva Medne JFFU – Zelts
  • Līva Freimane JFBB-R – Sudrabs
  • Andris Kuzņecovs AMBB-C – Bronza
  • Markuss Kiriņš YAMBH-R – 9.vieta
  • Edgars Gansons AMBB-R – 40.vieta
  • Arturs Simanovičs AMBU – 64.vieta
  • Muntis Mednis AMBU – 77.vieta
  • Edgars Dreimanis AMLB – 93.vieta
  • Raivis Kiriņš AMLB – 136.vieta
  • Uldis Kūlītis Latvia AMLB – 121.vieta

Individuālie rezultāti (PDF)
Stilu komandu rezultāti (PDF)
Mājas lapa – www.dfbv.de

WA Mani pirmie starti 6 (16.06.2018., Salas pagasts)

IFAA Field Livonijas kausa II posms (16.06.2018., Sigulda)

WA Evas Suits piemiņas sacensības (09.06.2018., Pērnava, Igaunija)

WA 3D WA 3D Dobele (8.-10.06.2018. Dobele, Ceļa ēzeļi)

WA Para Eiropas kauss para-loka šaušanā, 1.posms (2.-10.06.20108., Olbija, Itālija)

  • Ieva Melle (RWO) – 9.vieta
  • Gints Jonasts (RMO) – 9.vieta
  • Mix komanda Melle/Jonasts  – 6.vieta

Rezultāti (ianseo)

WA V.Juozopaiša piemiņas sacensības (2.-3.06.20108., Šauļi, Lietuva)

IFAA 3D Kurši (02.06.2018., Novadnieku pagasts)

WA 3D WA 3D treniņsacensības (27.05.2018, Straupes pagasts)

WA Grobiņa open 2018 (26.05.2018. Grobiņa)

WA Järvakandi Känd (26.05.2018., Järvakandi, Igaunija)

IFAA Field Klubu kauss V (26.05.2018., Kajamaa, Igaunija)

WA Eiropas jauniešu kausa 1.posms (15.-19.05.2018., Rovereto, Itālija)

  • Mix komanda Kononovs/Skeltona (Recurve Cadet) –  9.vieta
  • Dāvis Blāze (Recurve Junior Men) – 9.vieta
  • Gļebs Kononovs (Recurve Cadet Men)  – 33.vieta
  • Vendija Skeltona (Recurve Cadet Women) – 33.vieta
  • Janeta Grīnvalde (Compound Junior Women) – 9.vieta

Ianseo rezultāti: http://www.ianseo.net

WA Baltijas čempionāts individuāli un komandās (12. un 13. maijs 2018, Salas pagasts)

IFAA 3D Braslas kauss (11.-13.05.2018., Straupes pagasts)

WA Tradicionālās maija sacensības Pērnavā (05.05.2018., Pērnava, Igaunija)

WA Mani pirmie starti 5 (1.05.2018., Salas pagasts)

WA Field WA Field treniņsacensības (29.04.2018, Straupes pag.)

WA Latvijas jauniešu čempionāts brīvdabā (WA, 28.04.2018., Salas pagasts)

IFAA 3D Olu pavēlnieks (21.04.2018., Nītaure)

WA Sezonas atklāšana komandām (15.04.2018., Salas pagasts)

WA Sezonas atklāšana individuāli (14.04.2018., Salas pagasts)

WA 3D WA 3D treniņsacensības (8.04.2018, Straupes pagasts)

WA Karolīnes Kauss (07.04.2018., Jarvakandi, Igaunija)

WA Indoor Mani pirmie starti 4 (2.04.2018., Rīga un Dunalka)

WA Indoor Diennakts loka šaušanas sacensības (24.-25. 03.2018., Priekule)

IFAA Indoor Siguldas spieķis IV (17.03.2018, Sigulda)

WA Indoor Lietuvas atklātais čempionāts telpās (17.-18.03.2018., Utena, Lietuva)

WA Indoor Latvijas valsts jauniešu čempionāts telpās (4.03.2018., Grobiņa)

WA Indoor Mani pirmie starti 3 (3.03.2018., Grobiņa)

WA Indoor Baltijas Atklātais čempionāts telpās (16.-18.02.2018., Ventspils)

IFAA Indoor EIAC 2018 – Eiropas Apvidus loka šāvēju čempionāts telpās (15.-18.02.2018., Budapešta, Ungārija)

  • 1.vieta – Dace Lēvalde (AFBL)
  • 1.vieta – Jānis Valdmanis (JMLB)
  • 1.vieta – Emīlija Gārde (CFFS-R)
  • 2.vieta – Nora Rone (CFBB-R)
  • 2.vieta – Aleksis Burkevics (CMBB-R)
  • 2.vieta – Rainers Vitkus (CMFS-R)
  • 3.vieta – Artis Salna (CMBB-R)
  • 5.vieta – Tālvaldis Sveile (VMBH-R)
  • 9.vieta – Kaspars Luters (AMFS-R)
  • 10.vieta – Kārlis Ernests Klestrovs (JMFS-R)
  • 14.vieta – Kaspars Borgs (AMFS-R)
  • 17.vieta – Modris Burkevics (AMBH-R)

Rezultāti

WA Indoor Mani pirmie starti 2 (10.02.2018., Rīga un Liepāja)

IFAA Indoor BIAC 2018 – Baltijas Apvidus loka šāvēju čempionāts telpās 2018 (03.-04.02.2018, Sigulda)

WA Indoor Viļņas čempionāta 2.posms (27.01.2018., Viļņa, Lietuva)

WA Indoor Latvijas Atklātais čempionāts loka šaušanā telpās (19.-21.01.2018. Ventspils)

WA Indoor International Indoor Archery Cup Orel-2018 (13.-16.01.2018., Orla, Krievija)

IFAA Indoor LIAC 2018 – Latvijas Apvidus loka šāvēju čempionāts telpās (14.01.2018, Grobiņa)

WA Indoor Seeburgas stops 2018 (13.01.18., Grobiņa, Latvija)

IFAA Indoor Siguldas spieķis III (13.01.2018., Sigulda)

WA Indoor Mani pirmie starti 1 (6.01.2018., Rīga un Liepāja)