2017

IFAA Estonian Open (14.-16.-07.2017, Kajamaa, Igaunija)

WA Pērnavas atklātais čempionāts (15.07.2017., Pērnava, Igaunija)

WA Ventspils bultas (16.07.2017., Ventspils)

WA Ventspils Open (14.-16.07.2017., Ventspils)

WA Europas junioru kauss (9.-14.07.2017., Poreč, Horvātija)

  • Vendija Skeltona (olimpiskais loks kadetes) – 1/24 turnīrs 0:6 33. vieta
  • Dāvis Blāze (olimpiskais loks kadeti) – 1/24 turnīrs 7:1 1/16 turnīrs 0:6 17. vieta
  • Gļebs Kononovs (olimpiskais loks kadeti) – 1/24 turnīrs 0:6 33. vieta
  • Janeta Grīnvalde (kompaktloks kadetes) – 1/16 123:110 1/8 turnīrs 130:144 9. vieta
  • Haralds Bensons (kompaktloks kadeti) – 1/16 134:140 17. vieta
  • Janeta Grīnvalde/Haralds Bensons (compound cadet mixed team) – 1/8 138:139 9. vieta
  • Vendija Skeltona/Dāvis Blāze (recurve cadet mixed team) – 1204 punkti 18. vieta (21)
  • Rezultāti i@anseo
  • Tikai Latvijas komandas rezultāti i@anseo info

IFAA Field Extreme (8-9. jūlijs, Kazlu Rūda, Lietuva)

WA Latvijas jaunatnes Olimpiāde 2017 (8.07.2017., Cēsis)

IFAA Livonijas Kausa III posms (8.07.2017., Alūksne)

WA 3D WA 3D Dobele  (07.-09.07.2017. Dobele, moto trase “Ceļa ēzeļi”)

WA Latvijas jaunatnes čempionāts (WA, 02.07.2017., Salas pagasts)

WA FITA EXTREEME (01.07.2017., Salas pagasts)

WA Irena Szydłowskie piemiņas sacensības (24.-25.06.2017., Varšava, Polija)

IFAA Pasaules lokmednieku čempionāts – WBHC 2017 (16.-24.06.2017., Firenze-Chianti, Itālija)

  • Rezultāti
  • Viva Medne (JFFU) – 1.vieta
  • Valdis Gaspersons (AMLB) – 44.vieta
  • Muntis Mednis (AMBU) – 53.vieta

IFAA Reiņa lejas – LAK 4. posms  (17.06.2017., Krimuldas novads)

WA XVII Baltijas valstu čempionāts (16.-18.06.2017., Salas pagasts)

WA Para Eiropas kauss para-lokšaušanā (5.-11.06.2017, Olbia, Itālija)

  • Ieva Melle (RWO) – 6.vieta
  • Rezultāti: i@nseo

WA Mani pirmie starti jūnijā (04.06.2017., Salas pagasts)

Latvijas loka šaušanas veterānu čempionāts (3.06.2017., Ķekava)

IFAA Igaunijas lokmednieku čempionāts (3.-4.06.2017, Kõrvemaa, Igaunija)

WA Eves Suits piemiņas sacensības (03.06.2017., Pērnava, Igaunija)

WA Mani pirmie starti maijā (28.05.2017., Grobiņa)

WA Grobiņa open 2017.(27.05.2017. Grobiņa)

IFAA Livonijas kausa 2. posms (27.05.2017., Krimuldas novads)

WA WAE Grand Prix, 2.posms (16.-20.05.2017., Buhareste, Rumānija)

IFAA 3D Braslas kauss (12.-14.05.2017., Pārgaujas novads)

WA Jarvakandi Celms (13.05.2017., Jarvakandi, EST)

WA Türi pavasaris (7.05.2017., Türi, Igaunija)

WA Tradicionālās maija sacensības Pērnavā (06.05.2017., Pērnava, Igaunija)

IFAA 3D Igaunijas Klubu kausa 4.posms (06.05.2017, Räbi, Valgas rajons, Igaunija)

WA WAE Grand Prix, 1.posms (25.-29.04.2017., Legnica, Polija)

WA Pavasara starti (29.04.2017., Klaipēda, Lietuva)

IFAA 3D Kurši 3D (29.04.2017., Saldus novads)

IFAA 3D Olu pavēlnieks (15.04.2017., Nītaure)

WA Latvijas vasaras atklāšana (14.-16.04.2017., Salas pagasts)

WA Garās distances Ventspils Olimpiskajā centrā (7.-9.04.2017., Ventspils)

WA Mani pirmie starti aprīlī (9.04.2017., Ventspils)

IFAA Pasaules čempionāts loka šaušanā telpās – WIAC 2017 (29.03.-1.04.2017, Brasova, Rumānija)

  • AFBB-R Gita Karule – 1.vieta un pasaules rekords 2xIndoor round+Flint round
  • AMBB-R Vitālijs Solovjovs– 7. vieta, Jānis Ronis – 19. vieta, Edgars Gansons – 20. vieta
  • CFBB-R Nora Rone – 1.vieta
  • CMBB-R Kārlis Ernests Klestrovs – 2.vieta, Artis Salna – 4.vieta, Aleksis Burkevics – 5.vieta
  • AFFS-R Aiva Dzilniņa – 9.vieta
  • AMFS-R Eduards Lapsiņš – 7.vieta, Jānis Bružis – 8.vieta, Kaspars Luters – 9.vieta, Kaspars Borgs – 16.vieta
  • JFFS-R Nikola Areta Kaļīņina – 3.vieta 
  • CFFS-R Kitija Dzilniņa – 2.vietaEvija Siksna – 3.vieta, Emīlija Gārde – 4.vieta
  • CMFS-R Romans Sergejevs – 1.vietaJānis Valdmanis – 3.vieta, Rainers Vitkus – 4.vieta
  • AFLB, Ketija Nēringa-Martinsone – 1.vieta un pasaules rekordi Flint round un 2xIndoor round+Flint round, Mairita Pavlova – 5.vieta, Jeļena Sergejeva – 9.vieta
  • AMLB Samir Morozkov – 9.vieta
  • CMLB Jānis Valdmanis – 2.vieta
  • AMBH-R Mārtiņš Vītols – 28.vieta
  • JFBH-R Elza Līna Andersone – 2. vietaLīva Freimane – 3.vieta
  • AFBB-C Dace Rozenburga – 2.vieta
  • VMBB-C Roberts Lācītis – 2.vieta

Visi rezultāti: Arcus online

WA Mani pirmie starti martā (18.03.2017., Grobiņa)

WA Latvijas Jauniešu čempionāts telpās (19.03.2017., Grobiņa)

IFAA Baltijas apvidus loka šāvēju čempionāts telpās – BIAC2017 (11.-12.03.2017., Sigulda)

WA Mani pirmie starti februārī (18.02.2017., Grobiņa)

IFAA Siguldas Spieķis III (11.02.2017., Sigulda)

WA Baltijas čempionāts telpās (3.-5.02.2017., Ventspils)

WA PARA 3rd Fazaa International Archery Competition (25.-31.01.2017., Dubaja, AAE)

IFAA Siguldas Spieķis II (14.01.2017., Sigulda)

WA Latvijas atklātais čempionāts telpās (13.-15.01.2017., Ventspils)

WA Mani pirmie starti janvārī (8.01.2017., Grobiņa)

WA Seeburgas stops (07.01.2017, Grobiņa)

Latvijas rekords – Vladimirs Tjutjukovs, kompaktloks vīrieši, 18m Round – 580 punkti!