Noskaidroti Rīgas čempioni

3Sestdien, 19. novembrī, Rīgā, Rīgas Nacionāla sporta manēžā (Maskavas iela 160) notika “Rīgas čempionāts loka šaušanā 2016”.

Sacensības organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Latvijas Loka šaušanas federāciju.

Šogad sacensībās piedalījās 100 sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Latvijas. To vidū Latvijas, Baltijas, Pasaules un Eiropas rekordisti, Latvijas un Baltijas čempioni, Eiropas kausu ieguvēji. Līdz ar to sacensību kvalifikācijas līmenis bija augsts.

Sacensības tiesāja pieaicināts Eiropas kvalifikācijas tiesnesis, kas nenoliedzami krietni paaugstināja sacensību statusu.

Loka šāvēji startēja četrās kategorijās – rekursīvais loks (R), kompaktloks (C), neaprīkotais (N) un tradicionālais loks (T).

Rīgas čempiona titulus ieguva:

  • Kreicberga Anete un Jānis Apsītis – rekursīvais loks;
  • Emily Hoim (Igaunija) un Ugnius Timinskas (Lietuva) kompaktloks; 
  • Marina Rjabkova un Nerijius Švedas (Lietuva) – neaprīkots loks;
  • Ketija Nēringa-Martinsone un Vilisters Armands – tradicionālais loks.

Gan Latvijas sportisti, gan viesi novērtēja sacensību augsto kvalitāti un organizētības līmeni, kas dod iespēju turpmākajos gados sacensības organizēt vēl plašākā mērogā un padarīt Rīgu par loka šāvējiem atpazīstamu pilsētu.

Latvijas loka šaušanas federācija un sacensību „Rīgas čempionāts 2016” dalībnieki izsaka pateicību IKSD par atbalstu sportā!

Rezultāti Ianseo