• Mērķis – 80 cm (ar zonējumu 10-6 punkti)

• Mērķis – 122 cm (ar zonējumu 10-1 punkti)

• Vīrieši: 90, 70, 50 un 30 metri
    • Sievietes: 70, 60, 50 un 30 metri
    • Juniori, kadeti un veterāni: 60, 50, 40 un 30 metri
  • Šāvienu skaits – 6 sērijas ar 6 bultām, 36 bultas katrā no distancēm, kopā 144 šāvieni
  • Mērķi – Divām tālākajām distancēm 122 cm pilnais mērķis, tuvākajām 80 cm mērķis ar zonējumu 10-5 punkti (kompaktlokam 10-6 punkti)
  • Maksimālais punktu skaits vingrinājumā – 1440
  • Vingrinājums starptautiska mēroga sacensībās vairs netiek izmantots.

18m Round un 25m Round (ziemas sezonā telpās)indoorFITA

• Loki – Rekursīvais un kompaktloks (nacionālā mērogā arī Neaprīkots loks, Instinktīvais un Garais loks)
  • Vieta – Telpas
  • Distances – 18 un 25 m
  • Šāvienu skaits -10 sērijas ar 3 bultām, 2 distances (kopā 60 šāvieni)
  • Mērķi
    • 18m Round – 40 cm pilnais vai dalītais mērķis (dalītajā mērķī zonējums 10-6 punkti, katru bultu šauj savā mērķī)
    • 25m Round – 60 cm pilnais vai dalītais mērķis
  • Maksimālais punktu skaits – 600
  • Laika limits – 3 bultām 2 minūtes (120 s)
  • 25m Rounds starptautiska mēroga sacensībās vairs netiek izmantots.

Turnīrcīņas un finālcīņas

• Pēc kvalifikācijas sportisti tiek sakārtoti turnīru tabulā saskaņā ar izcīnīto vietu kvalifikācijā.
  • Turnīrcīņās sportisti šauj 3 līdz 5 sērijas ar 3 bultām, laika limits sērijai – 120 sekundes.
  • Cīņa notiek pēc setu (SET) sistēmas – uzvarētājs setā saņem 2 punktus, zaudētājs 0, neizšķirta seta gadījumā 1 punkts katram sportistam. Cīņa notiek līdz tiek sasniegti (vai pārsniegti) 6 punkti.
  • Gadījumā, ja rezultāts ir neizšķirts (5:5), tiek šauts shoot-off (SO) – 1 bulta 40 sekunžu laikā un sportists, kurš trāpa tuvāk centram ir uzvarētājs.
  • Kompaktloku klasē šaušana notiek pēc kumulatīvās sistēmas – 5 sērijas pa 3 bultām un rēķināts tiek kopējais rezultāts. Neizšķirta rezultāta gadījumā arī tiek šauts shoot-off.
  • Cīņas uzvarētājs stājas pretī nākamajam pretiniekam, zaudētājs izstājas. Pusfināla zaudētāji cīnās par bronzu, uzvarētāji – par zelta godalgu.

Komandu cīņas

1. Komanda, kura sastāv no trīs viena dzimuma pārstāvjiem ar vienu loka veidu – olimpiskie loki vai kompaktloki (Olimpyc Round, 50m Round). Komandas biedri šauj 4 sērijas pa 6 bultām katrā (kopā 24 bultas). Katrs komandas loceklis šauj 2 bultas vienā sērijā (2 bultas x 3 lokšāvēji x 4 sērijas = 24 bultas). Laika limits 2 minūtes. Sportisti var šaut jebkādā secībā, bet tikai vienu bultu katru reizi uzejot uz šaušanas līnijas un pēc tam dodot vietu komandas biedram
  2. MIX komanda – viens vīrietis un viena sieviete ar viena veida loku – olimpiskie loki, kompaktloki (Olimpyc Round, 50m Round). Vīrietis un viena sieviete pārmaiņus šauj 16 bultas (4 sērijas pa 4 bultām, 2 bultas katram šāvējam, laika limits vienai sērijai 1m 20s)

Visi neizšķirtas cīņas gadījumā šauj shoot-off, visi komandas locekļi izšauj pa vienai bultai ja bultu trāpījumu summa ir vienāda, uzvar komanda, kuras viena no bultām ir vistuvāk centram.